Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

UA-GEє недержавною неприбутковою самоврядною організацією, яка на добровільних засадах об'єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об'єднання. Головною метою якої є - розвинений та конкурентноспроможний на світових ринках український бізнес.

Розвиток палатівського руху в незалежній Україні ознаменувався прийняттям 2 грудня 1997 року Закону "Про торгово-промислові палати в Україні". За роки свого існування система торгово-промислових палат довела свою ефективність у підтримці бізнесу. До регіональної структури торгово-промислових палат входять центральна ТПП України та 25 регіональних ТПП. Всі разом вони об'єднують у своїх лавах понад 8 тис. членів. Більше 1000 представників бізнесу з усіх куточків нашої країни щодня отримують професійні консультації та допомогу палатівських експертів в самих різних напрямках.

Палати надають практичну допомогу підприємцям у проведенні торговельно-економічних операцій на внутрішньому та зовнішньому ринках, сприяють розвитку експорту українських товарів та послуг, для чого надають своїм членам широкий спектр професійних послуг, в тому числі консультаційних з питань зовнішньої торгівлі та оцінки ринків. Також вони оцінюють ринки, проводять незалежну експертизу товарів, здійснюють оцінку рухомого і нерухомого майна, нематеріальних активів, надають патентно-ліцензійні послуги, послуги з штрихового кодування товарів, офрмляють документацію з метою забезпечення захисту прав на інтелектуальну власність тощо. Окрім цього палати надають українським та іноземним підприємцям ділову та юридичну інформацію, організовують семінари, конференції, виставки в Україні і за кордоном, забезпечують ділові переговори з економічних питань.

ТПП України уповноважена видавати сертифікати про походження товарів і карнети АТА, засвідчувати обставини форс-мажору, а також торгівельні і портові звичаї, заведені в Україні. На базі Палати діють Міжнародний комерційний арбітражний суд, що отримав широке визнання в світі, Морська арбітражна комісія та Третейський арбітражний суд.

При Палаті функціонують галузеві комітети підприємців, які проводять незалежну експертизу нормативно-правових актів, що регулюють підприємницьку та зовнішньоекономічну діяльність, а також експертизу з питань, що стосуються прав та інтересів підприємців, готують від імені членів Палати пропозиції органам державної влади щодо її вдосконалення.

ТПП України має своїх представників в 23 країнах. Вона підписала 91 міжнародну угоду про співпрацю з іноземними партнерськими організаціями та виступає засновником і координатором 34 двосторонніх ділових рад.

85% членів Палати належать до малого та середнього бвзнесу, 15% - великі компанії, в тому числі ВАТ "Укрнафта", "Запоріжсталь", ТОВ "Метінвест Холдинг", ВАТ "Турбоатом", АТ "Мотор-Січ", ДП "Антонов" та інші.

Серед членської спільноти Палати - понад 60 бізнес-асоціацій країни: Українська асоціація якості, Українська асоціація підприємств легкої промисловості "Укрлегпром" та Асоціація кітайського і турецького бізнесу.*

*Джерело: ucci.org.ua  

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru