Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

SES – Майбутнє потребує досвід!

Європейський офіс ТПП України є регіональним представником німецької Служби Старших Експертів (SES). Ця програма відкриває для вітчизняних підприємців нові можливості та дозволяє запросити у якості консультатна досвіченого SES-фахівця з будь-якої галузі.  

Німецька Служба Старших Експертів (SES) – є провідною громадською організацією Німеччини, яка об'єднує фахівців пенсійного віку різного профілю, які готові на громадських засадах надавати консультаційні послуги за кордоном. Починаючи з 1983 року ця некомерційна організація пропонує допомогу переважно у країнах з перехідною економікою, а також у самій Німеччині. Співзасновниками SES є Федеральний союз промисловості (BDI), Федеральне об'єднання роботодавців (BDA), Німецька торгово-промислова палата (DIHK) і Центральне об'єднання ремісників (ZDH). Діяльність SES за кордоном фінансується Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку (BMZ).

Старші експерти

Головна відмінність експертів SES — їх багаторічний досвід, фахові знання та компетентність, якими вони діляться даром, підвищуючи таким чином кваліфікацію колег по всьому світу. Крім того, вони часто володіють іноземними мовами на високому рівні. Під час проведення проектів експерти SES мають страховку.

Замовник

Послуги SES розраховані, у першу чергу, на підприємства малого та середнього бізнесу, комунальні підприємства, соціальні та медичні установи, а також організації, які працюють у сфері освіти або підвищення кваліфікації. Орім зазначеного SES успішно співпрацює з іншими міжнародними організаціями по розвитку.

Умови реалізації проекту

У своїй роботі SES орієнтується на потреби клієнта. На першому етапі служба приймає заявку від замовника, перевіряє поставлену задачу або окреслену проблему та заключає окрему угоду із замовником та експертом. Діяльність експерта несе консультативний характер. Відповідальність за впровадження рекомендацій несе замовник. Однією з важливих умов роботи експертів є збереження прав третіх осіб на інтелектуальну власність.

Фінансування

Замовник неси усі видатки, які повязані з проектом. У першу чергу - видатки на місці його проведення. Якщо такої можливості немає, або наприклад замовник не може оплатити переліт експерта, такі засоби можуть бути надані Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку.

Представник SES у ТПП України:

Makсим Daницкийses logo

Tел.: 044 461 98 07

Моб. тел.: 067 209 28 37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коротка презентація програми на рос. мові (скачати)

Анкета для участі у програмі (скачати)

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru