Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

ЗУСТРІЧ ІЗ ПОСЛОМ МАКЕДОНІЇ В ОДЕСЬКІЙ ТПП

16.08.2017

14 серпня президент Одеської регіональної торгово-промислової палати Сергій Шувалов провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Македонія в Україні паном Столе Змейкоскі. На ній були присутні представники ділових кіл області – компанії «Амбра – Імпекс», «Каспер» і «Агро – ПС».

Метою візиту дипломата до ОРТПП  було обговорення можливості подальшого розвитку торговельно-економічних відносин між Одеською областю та Македонією з акцентом на харчову промисловість.

У ході зустрічі македонська сторона висловила зацікавленість у імпорті з України, зокрема з Одещини, таких продуктів, як зерно, цукор, олія, борошно, сухе молоко  та куряче м’ясо. В свою чергу, Македонія готова експортувати  в Україну овочі (капусту, томати, перець),  фрукти (персики, яблука, виноград), вино та тютюн. Посол Македонії ознайомив присутніх із пільговими умовами ведення бізнесу  в індустріальних парках  його країни, де можна займатися будь-яким видом діяльності, за винятком виготовлення та переробки продуктів харчування;   існуючою системою оподаткування та валютного регулювання. За словами Столе Змейкоскі, Македонія протягом  останніх років має стабільну національну валюту  (македонський динар);  у країні успішно діють 18 банків, включаючи македонські;  99% законодавчої бази держави вже гармонізовано із законодавством  ЄС.

Також він наголосив на  більш активній  реалізації можливостей  Угоди про вільну торгівлю між Україною і Македонією, підписаної ще в 2001 році, та запропонував бізнесменам  використовувати Македонію в якості хабу  для виходу українських товарів на європейські  ринки. Наприкінці зустрічі македонський дипломат відповів на запитання одеських  підприємців і запросив їх до співпраці.

Більше новин див. на: https://ucci.org.ua/press-center 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru