Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Європейський офіс торгово-промислової палати України (ТППУ) був заснований у 2015 році. Цей крок був зумовлений необхідністю дати адекватну відповідь багатьом сучасним викликам, перед якими опинилася нова Україна. Будучи представником інтересів української економіки ТППУ не могла залишатися осторонь цих глобальних течій і уникнути процесу модернізації.

З підписанням Угоди про асоціацію та наступним впровадженням зони вільної торгівлі з ЄС у 2016 році з боку України з'явилася закономірна потреба у європейському досвіді, знаннях та компетентній підтримці.

Саме тому одним з пріоритетних завдань новоствореного офісу є активізація та поглиблення співпраці ТППУ та регіональних торгово-промислових палат з європейськими партнерськими організаціями та інформування зацікавлених приватних та юридичних осіб про програми і проекти Європейського Союзу тощо.

Крім того Європейський офіс надає консультаційні послуги українським та іноземним підприємствам щодо різноманітних можливостей з підтримки, які пропонують регіональні торгово-промислові палати а також їх партнери для розбудови міжнародних ділових стосунків та виходу на нові ринку збуту.

Окрім вищезгаданого, Європейський офіс є офіційним представником німецької програми старших експертів (SES) та впроваджує разом з Східним комітетом німецької економіки (Ostausschuss der deutschen Wirtschaft) та Товариством з міжнародної співпраці (GIZ) стипендіальну програму німецької економіки для України (Internship Programme of German Business for Ukraine). 

Контактні особи:

Ральф Ловак                                                                                        Андрій Гончарук

Teл: +38 (044) 272 30 19                                                                  Тел: +38 (044) 279 25 41

ел.пошта: rl-ier(a)ucci.org.ua                                                        ел.пошта: ag-ier(a)ucci.org.ua

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru