Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

213 nє проектом двосторонньої співпраці між Німеччиною та Україною, який було ініційовано у 2014 році Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ). Політичним партнером з української сторони виступило Міністерство економічного розвитку і торгівлі. З 2015 року проект послідовно впроваджується спільними зусиллями Східного комітету німецької економіки (Ostausschuss) та Торгово-промислової палати України за підтримки Товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Вихідна ситуація

Серйозним викликом для України був і є високий рівень безробіття серед молоді. За результатами Держстату у  2014 році 23,1 відсотки громадян віком від 15 до 24 років не мали роботу, у той час як загальний рівень безробіття склав 9,3 відсотки працездатного населення. У 2016 році рівень безробіття серед зазначеної вікової категорії дещо скоротився - до 22,8 %. Уряд країни активно розробляє заходи спрямовані на сприяння працевлаштуванню молодого населення. Незважаючи на численні потуги та ухвалені закони з підтримки зайнятості молоді, державна політика у цій сфері часто є недостатньою і негнучкою. Зважаючи на вищезазначене, особливої уваги заслуговує той факт, що протягом останніх років по всіх вікових категоріях спостерігається скорочення працездатного населення.

Стипендіальна програма надає можливість українським студентам, переважно технічного профілю, пройти стажування на провідних німецьких підприємствах, які представляють ключові галузі економіки: машинобудування, радіоелектронна промисловість, логістика, енергетика, сільське господарство, фінансовий та ІТ-сектор. Саме з цими напрямами дехто пов'язує економічний розвиток України. Проте без професійних та освічених фахівців годі про це і мріяти.

Програма має на меті ознайомити студентів із структурою підприємств, проектною роботою, сучасними видами менеджменту, європейськими умовами та стилем праці тощо. Протягом від трьох до п'яти місяців вони здобувають свій перший професійний досвід у багатомовному- та культурному середовищі. Таким чином суттєво підвищується рівень їх кваліфікації і відповідно шанси на працевлаштування у майбутньому.

У такий спосіб Торгово-промислова палата об'єднує теорію, яку отримують українські студенти, із практикою і доводить, що наша освіта має знак якості і користується попитом також у Європі.

Також ця програма спрямована на те, аби спонукати молодь розглядати вивчення іноземних мов, як довготривалу і перспективну інвестицію у професійне майбутнє кожного. Не менш важливо, що з огляду на реформу вищої освіти все більшого значення набуває інтернаціоналізація, а в цьому контексті - мобільність української молоді.

Після повернення в Україну практиканти мають можливість долучитися до мережі колишніх стипендіатів і таким чином зберігати тривалі професійні та приватні контакти. Додатково вони можуть приймати участь у різних культурно-освітніх заходах, або таких, які спрямовані на встановлення контактів з роботодавцями. Власне, послідовна підтримка випускників у пошуках роботи має великий пріоритет для виконавців проекту. Саме з цією метою була створена база даних резюме практикантів, де кожен роботодавець, в одному місці, отримує безкоштовний доступ до значної кількості активних та освічених випускників, із знанням іноземних мов та першим практичним досвідом за кордоном. Це значно спрощує процес пошуку та відбору кваліфікованих кадрів.

Зрештою, стипендіальна програма не лише збагачує Україну та її молодь новим прогресивним досвідом, але й сприяє зближенню регіонів нашої країни та зміцненню існуючих зв'язків.

Координатор програми: Андрій Гончарук

Телефон: (044) 584-28-29

Електронна адреса: ag-ier(a)ucci.org.ua

Офіційна сторінка програми

База резюме випускниківlogо-без фона

Група у фейсбук

Генеральний партнер в Україні: Head Hunter Ukraine 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru