Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

1sТоргово-промислової палати України був заснований у 2015 році. Цей крок був зумовлений необхідністю дати адекватну відповідь багатьом сучасним викликам, перед якими опинилася нова Україна. Будучи найбільшим представником інтересів вітчизняного бізнесу Палата не могла залишатися осторонь глобальних економічних течій і тенденцій та уникнути процесу модернізації.

З підписанням Угоди про асоціацію та наступним впровадженням зони вільної торгівлі з ЄС у 2016 році з боку України з'явилася закономірна потреба у європейському досвіді, експертних знаннях та фаховій підтримці.

Саме тому одним з пріоритетних завдань новоствореного підрозділу Дирекції міжнародного співробітництва і є активізація та поглиблення співпраці Палати та регіональних торгово-промислових палат з європейськими партнерськими організаціями, інформування зацікавлених приватних та юридичних осіб про програми і проекти ЄС тощо.

Крім того Офіс надає консультаційні послуги українським та іноземним підприємствам щодо різноманітних можливостей з підтримки, які пропонують регіональні торгово-промислові палати а також їх партнери для розбудови міжнародних ділових стосунків та виходу на нові ринку збуту.

Окрім вищезгаданого, Офіс є офіційним представником німецької Служби старших експертів (SES) та впроваджує разом із Східним комітетом німецької економіки (Ostausschuss) та Товариством з міжнародної співпраці (GIZ) Стипендіальну програму німецької економіки для України (Internship Programme of German Business for Ukraine).

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru