• Європейський офіс
  • Стипендіальна програма німецької економіки для України
  • Підвищення кваліфікації
  • Економічний розвиток України

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

торгово-промислової палати України (ТППУ) був заснований у 2015 році. Цей крок був зумовлений необхідністю дати адекватну відповідь багатьом сучасним викликам, перед якими опинилася нова Україна. Будучи найбільшим представником інтересів українського бізнесу Палата не могла залишатися осторонь глобальних економічних течій та тенденцій і уникнути процесу модернізації.

З підписанням Угоди про асоціацію та наступним впровадженням зони вільної торгівлі з ЄС у 2016 році з боку України з'явилася закономірна потреба у європейському досвіді, знаннях та компетентній підтримці.

Саме тому одним з пріоритетних завдань новоствореного підрозділу Департаменту міжнародного співробітництва і є активізація та поглиблення співпраці ТППУ та регіональних торгово-промислових палат з європейськими партнерськими організаціями, інформування зацікавлених приватних та юридичних осіб про програми і проекти Європейського Союзу тощо.

Крім того Європейський офіс надає консультаційні послуги українським та іноземним підприємствам щодо різноманітних можливостей з підтримки, які пропонують регіональні торгово-промислові палати а також їх партнери для розбудови міжнародних ділових стосунків та виходу на нові ринку збуту.

Окрім вищезгаданого, офіс є офіційним представником німецької програми старших експертів (SES) та впроваджує разом із Східним комітетом німецької економіки (Ostausschuss) та Товариством з міжнародної співпраці (GIZ) стипендіальну програму німецької економіки для України (Internship Programme of German Business for Ukraine). 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru